Opinie


MONIKA WOJTYŃSKA
10.08.2012
WYJAZDY Z FIRMĄ "EMPI" TO PRZEDE WSZYSTKIM PROFESJONALNA ORGANIZACJA Z GWARANCJĄ DOBREJ ZABAWY I Z PEWNOŚCIĄ NIEZAPOMNIANYCH CHWIL....
Anetta Czarnogórska
15.08.2012
Zapewniam wszystkich, że na koloniach w Łazach dużo się działo bo jak twierdzi mój syn ciekawych zajęć i dobrej zabawy nie brakowalo.
Krystian Bińkowski
20.07.2012

Kolonia, Jest jak rodzina, Jeden drugiego miło wspomina, Łączy się na jakiś czas Łączą się serca w ogromny las! A gdy poznamy się już dobrze tak, To trafia wszystko szlak! Bo chwila powrotu nadchodzi, A wszystko tonie od łez powodzi! A gdy pożegnać już się trzeba, Można by sięgnąć ręką nieba, Byle przedłużyć kolonie o kilka dni, Każdy o tym marzy, śni... Lecz do domu pora już, W stary pokój, stary kurz, Teraz wspomnień tylko moc, Będzie niczym ciepły koc, Otulać serca nasze.

Oliwia Bińkowska
20.07.2012
Kolonii czar nastał w końcu, Okres zabaw, przypału i gier, Razem stworzymy wspaniałą rodzinę, Nuda przyśnie jak kiepski sen. Edukacja także nie pójdzie w las, Pani Irenka z uśmiechem poduczy Nas. Upał czy deszcz...? - Wszystko mi jedno, Kolonie to świetny pomysł - Na pewno !!!
Weronika Przygoda
28.06.2014
Kolonie z firmą "Empi" są fajne! Odbywa się na nich wiele zajęć i zabaw. Polecam wszystkim, co nie byli na koloniach! Nuda nigdy tam nie gości...

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości